Stride: Kde je sakra Matt? (Where the Hell is Matt)

Stride: Kde je sakra Matt? (Where the Hell is Matt)

Publikováno: 20. května 2010
Štítky: , , , ,

Žvýkačkám Stride se podařil geniální tah, když se rozhodli sponzorovat Matta Hardinga v jeho projektu „Dancing“  (Where the Hell is Matt) a nasedli do rychlíku virálního marketingu v plné parádě. Matt vešel ve známost jako ten chlapík, co na internetu tancuje. To byl pozůstatek ještě z jeho první cesty po Asii, kdy jeho kamarád natočil video s tancujícím Mattem a umístil ho na internet.

Video se začalo samovolně šířit a netrvalo dlouho, Matt byl osloven společností Stride, jestli by neměl podniknout další cestu s tancováním.  Ta se uskutečnila v roce 2006 a Matt Harding v ní během 6 měsíců projel 39 zemí na 7 kontinentech. Video s názvem Dancing 2006 mu vyneslo velkou popularitu, a také velký ohlas z různých míst, které navštívil. To nakonec vedlo k jeho další cestě v roce 2008, kdy do svého videa „Where the Hell is Matt“ tentokrát zapojil i další místní tanečníky. Vzniklo epochální video s krásnou hudbou Praan (Stream of Life), které udělá výbornou službu i žvýkačkám Stride.

Už to tady zaznělo v komentářích, tak jenom připomínám, že i v českých krajích se někdo inspiroval a natočil reklamu, která podobnost s projektem Where the Hell is Matt nezapře. Řeč je o Aquile a jejím spotu Tea.m tanec, názor si můžete udělat sami.

Doprovod: Mellisa Nixon
Hudba: Garry Schyman – Praan (Stream of Life)