T-Mobile: Angry Birds sestřelují ceny

T-Mobile: Angry Birds sestřelují ceny

Publikováno: 2. června 2011
Štítky: , , , ,

T-Mobile se rozhodl využít popularity rozlobených ptáků Angry Birds. Svou kampaň začíná sympatickým spotem Angry Birds Live, ve kterém přenesl vystřelované ptáky i pronásledovaná prasata do reálu.

Nejpopulárnější hra současnosti pro chytré telefony Angry Birds se přenesla do ulic před překvapené diváky, kteří se tak sami mohli stát účastníky hry. Pohybem prstu po displeji smartphonu aktivovali skutečný prak a postavičky naštvaných létajících ptáků začali bombardovat vychytralá zelená prasátka v nadživotní velikosti.

Angry Birds ovládli i náš YouTube:) Takhle to vypadá, když se pustí Angry Birds do boje proti prasatům LIVE. U nás Angry Birds sestřelili ceny chytrých telefonů. Náš T-Mobile move můžete mít už za 1 Kč a skvělý Sony Ericsson Xperia Play za 8 499 Kč – první mobil se skutečným konzolovým ovladačem pro fantastické herní zážitky.
[zdroj: www.youtube.com/user/tmobilecz ]

Sestřelili jsme ceny chytrých telefonů s internetem.
Můžete být pořád on-line a stáhnout si i každou ptákovinu.

Aby bylo možné chytré telefony plně využít, je nutné také kvalitní a cenově dostupné připojení k internetu. Proto T-Mobile v rámci kampaně komunikuje také datové tarify Internet v mobilu, které by měkly smartphony udělat dostupné všem.

Pro nezasažené fenoménem Angry Birds krátké info z Wikipedie a především video, které řekne o co jde:

Angry Birds je videohra vyvinutá finskou společností Rovio Mobile. Cílem hry je v roli ptáků získat zpět svá vejce, která jim byla odcizena nepřáteli – zelenými prasaty. Hráči v ní pomocí praku vymršťují ptáky do herního pole a snaží se tak zasáhnout tato prasata a tím je zneškodnit. První verze hry byla vydána 10. prosince 2009 pro operační systém iOS firmy Apple. Následně byla hra vydána pro operační systémy Android a Symbian. Další informace na cs.wikipedia.org.

Angry Birds & the Mighty Eagle

Od T-Mobile další zkouška zaujmout a získat nové zákazníky. V poslední době přichází s netradičními projekty často a skoro to vypadá, že má pro každého schované něco. Kouzlil s Richardem Nedvědem, dával fandy dohromady a se Superstar si notuje DáDáDá. Co bude dál?