T-Mobile: Reklamy s Chuckem Norrisem 2010

T-Mobile: Reklamy s Chuckem Norrisem 2010

Publikováno: 16. listopadu 2010
Štítky: , , ,

Chuck Norris v reklamě T-Mobile si vyžádal i od nás nějaký ten bonus a rekapitulaci kampaně na satelitní televizi. Na webu jsme postupně zveřejnili všech pět spotů T-Mobile s Chuckem Norrisem – Fotorámeček, Kapr, Netbook, Televize, Příroda. Popisy a hodnocení si můžete prohlédnout na jednotlivých stránkách. Teď pro vás máme video se všemi reklamními spoty dohromady.

T-Mobile a Chuck Norris: Fotorámeček
T-Mobile a Chuck Norris: Kapr
T-Mobile a Chuck Norris: Netbook
T-Mobile a Chuck Norris: Televize
T-Mobile a Chuck Norris: Příroda

Jak se dalo očekávat je Chuck Norris v České republice tak velké lákadlo, že dokázal rozpoutat doslova mánii a honbu za televizními spoty, které v poměrně krátké době viděly jen na YouTube statisíce lidí. Samozřejmě v tom významnou roli sehrál T-Mobile a jeho placená reklama.

Chuck Norris nikomu nic nedaruje, zato my pro vás máme dárků spoustu.
Přijďte si pro něj do Chuckovic hned teď!

Na vyhodnocení kampaně s Chuckem Norrisem je příliš brzo a dá se očekávat, že T-Mobile si pro nás ještě nějaké to předvánoční překvapení schoval. Není pochyb o tom, že díky americké televizní hvězdě se o novém produktu T-Mobile HD satelitní televizi velmi rychle dozvěděla velká část potencionálních zákazníků. Je možná otázka do jaké míry pozornost upřená na Chucka Norisse zabrala prostor samotnému nabízenému produktu a dalším výhodám. V tomto směru možná udělal paradoxně nejlepší službu jinak asi nejslabší spot „Příroda“, který dobře komunikuje širokou nabídku programů nové satelitní televize T-Mobile.

Po boku texaského rangera figurují dva čeští herci Martin Valouch (37) a Petra Hobzová (38). Rodák ze Zlína Martin Valouch hraje v divadle v Opavě. Z televize ho můžete znát jako agenta Horu z Četnických humoresek. S castingy prý moc velké zkušenosti nemá. Tohle byl teprve jeho čtvrtý. „Ve vítězství jsem moc nevěřil. Když jsem dostal pozvánku od agentury, řekl jsem si, že si před zimou udělám výlet do Prahy…“ Herečka Petra Hobzová vinohradského divadla už má za sebou televizní zkušenost – objevila se v seriálu Ordinace v Růžové zahradě jako neuroložka, doktorka Jančová. Tentokrát si nedělala žádné velké naděje, že v konkurzu na reklamní mamku uspěje. Řekli jí, že ta reklama bude s jedním americkým hercem. „Mně to bylo jedno, americký nebo český herec…“ říká. Nebyla z toho nijak vynervovaná.
(zdroj: Blesk.cz)

Současné reklamy mobilních operátorů sázejí obecně hodně na vizuální stránku snahu překvapit, pobavit či šokovat.  Obsah nabídky jako by šel tak trochu stranou. Stačí se podívat na jinak zajímavou kampaň Vodafone se smrčky a jejich vodafonepark.cz.