T-Mobile: Dáváme fandy dohromady (Tomáš Rosický)

T-Mobile: Dáváme fandy dohromady (Tomáš Rosický)

Publikováno: 22. března 2011
Štítky: , , ,

T-Mobile jako generální partner české fotbalové reprezentace přichází před reprezentačním dvojzápasem se Španělskem a Lichtenštejnskem se spotem „Dáváme fandy dohromady„. Imageová reklama zaměřená na sportovní a především fotbalové fanoušky má kromě své duševní i ryze materiální náplň. S T-Mobilem můžete získat druhé pivo ve vybraných sportbarech zdarma a stejně tak zájezd na domácí zápasy české fotbalové reprezentace. V reklamě vystupují jak už je zvykem i fotbaloví reprezentanti v čele s Tomášem Rosickým, kteří na střeše hotelu mohou sledovat vznik fotbalisty z lidských těl hluboko pod nimi.

Dáváme fandy dohromady.

Mantra T-Mobilu posledních dnů – dávat „druhé“ věci zdarma – se dočkala svého dalšího pokračování. Obsahově dost jiné od „Kouzelných úterků“ s Richardem Nedvědem, ale s podobnou výhodou pro stávající zákazníky. Tak jenom aby fotbalistům i nám fandům vydržela dobrá nálada i po pátečním zápase ve Španělsku…

T-Mobile tě vtáhne do fandění jako nikdy! Pro naše zákazníky jsme teď během reprezentačních zápasů připravili druhé pivo zdarma ve více než 100 sportbarech. K tomu soutěže o vstupenky a zájezdy s nároďákem na zahraniční utkání nebo k jednomu lístku druhý zdarma a zájezdy autobusem na domácí zápasy. Více na t-mobile.cz/fotbal.
[zdroj: T-Mobile]