Talentmania: Hudebně taneční těleso ZAPA

Talentmania: Hudebně taneční těleso ZAPA

Publikováno: 29. července 2010
Štítky: , ,

Hudebně taneční těleso ZAPA, aneb nová znělka na právě se rozjíždějící show Talentmania na TV Nova a TV Markíza. Pokud přemýšlíte o tom, kde se vzal název ZAPA tak zapomeňte na Franka Zappu. Bystřejší už možná pochopili, že jde o počáteční písmena křestních jmen čtyř porotců soutěže Talentmania na Nově a Markíze, tedy Zdeněk Troška, Adéla Banášová, Palo Habera, Alena Šeredová.

Z toho co Talentmania zatím předvedla ve znělkách rozhodně to nejlepší. Od relativně vtipného názvu hudebně tanečního tělesa ZAPA až po výkony protagonistů ve spotu. Především exceluje Adéla Banášová, od které se to dalo i očekávat, ale příjemně překvapil i Zdeněk Troška. Přemluvit Palo Haberu dalo zřejmě práci, Alena Šeredová odvádí standard.

Talentmania – nejlepší česko slovenská show jen na Nově a na Markíze

Talentmanie budeme mít na obrazovkách televize už brzy plné zuby, ale znělka ZAPA  je celkem povedená. Využít světoznámý provařený hit s vlastním textem je prověřený recept na úspěch, a na Nově to dobře ví. Jestli budou vystoupení účastníků soutěže v podobném duchu jako znělka, tak se máme na co těšit…

Originální píseň ke spotu Talentmania: ZAPA hudebně taneční těleso [+]
Boney M.: Ma Baker
Pro zobrazení odkazu musíte být přihlášeni! [Přihlásit] [Registrovat]