The Walking Dead: Živí mrtví (zombie znovu útočí)

The Walking Dead: Živí mrtví (zombie znovu útočí)

Publikováno: 13. prosince 2011
Štítky: , ,

Upoutávka na novou řadu oblíbeného TV seriálu The Walking Dead. Apokalypsa na Zemi měla za následek svět plný živých mrtvých. Souboj několik přeživších se zombie pokračuje v dalším pokračování seriálu The Walking Dead.

Karavan na opuštěném místě a v něm si chlapík připravuje vajíčka. Z ničeho nic na něj zaútočí zombie, kterého hrdina nemilosrdně zlikviduje a nožem na chleba uřízne nemrtvému hlavu. Tu před karavanem odkopne a s krvavým nožem v rukou klidně dál pokračuje v přípravě snídaně. Při použitém hudebním doprovodu si nejde nevzpomenout na Elmsta 3000 Horror Fest.

Life Goes On. Again.

The Walking Dead (TV seriál)
Světu začaly vládnout mrtvoly. Šerif malého městečka v Kentucky Rick Grimes (Andrew Lincoln) se probouzí z kómatu do zdánlivě prázdného světa. Jeho rodina s nadějí nečeká na židlích vedle postele a na stole nejsou žádná přáníčka brzkého zotavení od kolegů. Obvyklý ruch nemocnice je nahrazen ponurým tichem a za okny je slyšet pouhé mlčení. Sestřička si místo na záchod odskočila neznámo kam. Odpovědi na otázky tedy musí hledat sám. Jedinou lidskou bytostí, na kterou svou cestou nemocnicí Rick narazí je zohavená mrtvola a ta mu o stavu věcí může prozradit pouze to, že je něco špatně. Jak moc špatně, zjišťuje, když se setkává s prvním živým mrtvým, který má na něj chuť. Po této nebezpečné konfrontaci, ze které zázrakem vyvázne, se Rick vydává domů zjistit, zdali jsou jeho žena a syn stále ještě naživu, nebo mezi mrtvými. Nebo mezi živými mrtvými.
[zdroj:  www.csfd.cz]

Režie: Frank Darabont, Ernest R. Dickerson, Michelle Maxwel
Hudba: Bear McCreary
Hrají: Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies, Laurie Holden, Steven Yeun, Jeffrey DeMunn, Chandler Riggs, Michael Rooker, Emma Bell, Norman Reedus, Lennie James, Noah Emmerich, Michael L. Covington, Scott Wilson