Tipsport: Tipsportca s Leošem Marešem (Tipšestka)

Tipsport: Tipsportca s Leošem Marešem (Tipšestka)

Publikováno: 7. července 2011
Štítky: , ,

Reklamní spot na novou loterii Tipsportu s Leošem Marešem a Tipsport Teamem. Tipsportca má být spuštěna 11. července 2011, a s Leošem Marešem coby tváří kampaně je útok na Sazku ještě zřetelnější.

Sazka se po převzetí konkursním správcem zdá být snadnou kořistí pro svou konkurenci. Jako první v řadě stojí Tipsport, který pro reklamu na novou loterii s podivným a všeříkajícím názvem Tipsportca (podobnost se Sportkou čistě náhodná) angažoval bývalou tvář Sazky Leoše Mareše. Ten ještě nedávnou vysvětloval fotbalový slovníček Sazka Tipu, aby teď hopsal s holkama z Tipsport Teamu. Asi už ani nepřekvapí, že přihlásil pohledávku vůči Sazce ve výši 1,2 mil. korun.

Tipsportca – loterie pro budoucí milionáře

Nějaké překvapení nejde ještě vyloučit, protože oficiální spoty byly dnes staženy (omluva za uvedenou verzi se špatným zvukem) a není funkční ani web Tipsportca na www.tipsportca.cz.

[edit]: Tipsport se plánovaného spuštění nedočká, alespoň ne pod stejným názvem. Podle předběžné opatření soudu nesmí použít pro svou novou loterii název Tipsportca. Název loterijní hry za hranicí porušování práv k ochranným známkám, jejichž majitelem je Sazka. Tipsport tak bude používat název Tipšestka (Tip6ka).