Vodafone: Nightwork jsou experti na to, co vás pálí

Vodafone: Nightwork jsou experti na to, co vás pálí

Publikováno: 13. dubna 2012
Štítky: , ,

Sexy hasiči Vojta Dyk, Jakub Prachař a František Soukup alias Nightwork v reklamě VodafoneExperti přicházejí„. Kampaň Vodafonu „Jsme experti na to, co vás pálí“ má být odpovědí na současné kampaně T-Mobilu Motorkáři a O2 Guru. Kluci s Nightwork promují specialisty (Vodafone experty), kteří zdarma převedou kontakty ze starého telefonu do nového nebo třeba poradí s jeho nastavením. Hmm… kdo by to řekl, že zrovna po tomhle je taková poptávka?

Přicházejí neohrožení hrdinové, kteří jsou zapáleni pro všechno co dělají. Vždycky najdou ta správná slova. Borci, kteří se nikdy před ničím nezastaví a za svou práci by dali ruku do ohně (dobrýho nepálí). Jsme experti na to, co vás pálí. Proto vám na každé prodejně zachráníme kontakty z vašeho starého telefonu a převedeme je do nového. 

Pokračuje tedy spolupráce Vodafone + Nightwork, která začala u Veselých Velikonoc a zpívajících zajíců. Hasiči jsou celkem fajn, kouzlo Vojty Dyka funguje prakticky univerzálně, teď jenom aby někdo ocenil nabídku.

Jsme experti na to, co vás pálí. Přeneseme vám kontakty do nového telefonu. Na místě ho nastavíme a doporučíme aplikace, které opravdu využijete. To vše úplně zdarma, ať jste našimi zákazníky, nebo ne.
[zdroj: www.youtube.com/user/vodafoneczech]

Vodafone experti – Making of
Mrkněte co se dělo v zákulisí během natáčení reklam s Vodafone experty.

Spoty z kampaně Vodafone - Experti Nightwork: