Vodafone: Ultimátní masakr pochybné vekslácké estetiky

Vodafone: Ultimátní masakr pochybné vekslácké estetiky

Publikováno: 24. října 2011
Štítky: , ,

Čilichili uvádí Souboj mozků aneb pokus Vodafonu nalákat na nabídku mobilního internetu. Hodnocení si tentokrát raději odpustím, snad až za nějaký čas a s chladnější hlavou. Mozek u souboje Čilichili určitě potřebovat nebudete, internet bohužel snese kdeco. Trefné hodnocení navíc provedl Vodafone sám: „Ultimátní masakr pochybné vekslácké estetiky“.

Kadeřnice vs. Manikérka
ČILICHILI uvádí brutální inteligenční souboj profesí. Sledujte ultimátní masakr pochybné vekslácké estetiky. Uspěje kadeřnice nebo manikérka? Kdo si odnese slávu a prestiž? A co rozhodne o konečném vítězství? Náhoda nebo vědomosti? Jen na našem kanále.

Buďte chytřejší! Pořiďte si mobilní internet od Vodafonu a můžete šprtat i na solárku.

Silák vs. Zabiják

Silák a pouliční zabiják změří své síly v našem inteligenčním ringu. Zvítězí steroidy nebo anabolika? Hrubá síla nebo hrubá síla? Dáme mozkovým kůrám zakouřit. Sledujte Souboj mozků ČILICHILI!

Buďte chytřejší! Pořiďte si mobilní internet od Vodafonu a můžete šprtat i v šatně po tréninku.

Myslivec vs. Rybář

Ultimativní test inteligence! Kdo odejde jako vítěz z nekompromisního derby profesí? Tentokrát změří síly myslivec a rybář. Ovládne souboj fantastická střelecká fazóna strážce lesů nebo tiché bláznovství zakrmené speciálním těstem. Mrkněte.
[http://www.youtube.com/user/vodafoneczech]

Tak nějak to zapadá do současné koncepce Vodafone na kanálu YouTube, kde po uvedení Jokera a Supeoliváka nepřekvapí už asi nic.  Ne všechno je možné vysvětlit/omluvit cílením na teenagery.