Vodafone: Tancuj tancuj nakrúcaj! (tančírna ČILICHILI)

Vodafone: Tancuj tancuj nakrúcaj! (tančírna ČILICHILI)

Publikováno: 28. listopadu 2011
Štítky: , , ,

Další level vánoční/velikonoční reklamy Vodafone představuje soutěž „Tančírna“. Tentokrát si můžete na zaječí melodii od Nightwork zatancovat sami, svoje dílko „Tancuj tancuj nakrúcaj!“ nahrát na YouTube a zúčastnit se soutěže. Ta probíhá od 14. 11. do 18. 12. 2011 v několika kolech prostřednictvím Facebooku, odborná porota vybere každý týden z pěti nejvíc lajkovaných příspěvků jednoho vítěze. Podrobnosti o soutěži „Tančírna – Tancuj tancuj nakrúcaj!“ najdete na ČILICHILI.

Taneční pozvánku natočila redakce ČILICHILI.
Všehoschopná redakce ČILICHILI jde příkladem a diktuje diskoparketu. Mají rytmus, jsou sexy, hříšní, a především jsou to fantastičtí tanečníci. Tak do tance mládeži!
[zdroj: www.youtube.com/user/vodafoneczech]

Originální píseň ke spotu Vodafone: Tancuj tancuj nakrúcaj! (tančírna ČILICHILI) [+]
Vodafone – ringtone
Pro zobrazení odkazu musíte být přihlášeni! [Přihlásit] [Registrovat]

Pro představu co nás asi taky čeká, je tady malá „ochutnávka“ z prvního kola:

Máte rytmus v těle? Tak rozhýbejte pánev a pusťte se do víru tanečních rytmů. Natočte svou vlastní verzi králičího tanečku a můžete vyhrát super mobil nebo herní konzoli. Tak do tance mládeži. Tancuj, tancuj nakrúcaj!

Stát se králem diskoparketu může kdokoliv. Stačí, když si stáhnete velikonoční hit v mp3 a na kameru vystřihnete nějakou bombastickou taneční kreaci. Čím originálnější, tím lepší. Buďte hříšní, perverzní, smyslní, prostě zbourejte dancefloor. No a výsledek nahrajete na ČILICHILI. A třeba vyhrajete. 1. místo – XBOX Dance Central, 2. a 3. místo – Nintendo Wii Super Edition
[zdroj: www.cilichili.cz]

tagy: Vodafone, Velikonoce, ČILICHILI, redakce, tanec, Tancuj tancuj nakrúcaj!, tančírna,soutěž, výhra, www.cilichili.cz, 2011

Processing your request, Please wait....