Vodafone: Veselé Velikonoce s Nightwork (zpívající zajíci)

Vodafone: Veselé Velikonoce s Nightwork (zpívající zajíci)

Publikováno: 1. listopadu 2011
Štítky: , , , ,

Vodafone naděluje internet v mobilu a pomáhají mu v tom zpívající a tancující králíci resp. zajíci. Spot Veselé Velikonoce navazuje na předchozí animované zvířecí reklamy Vodafonu a vánoční reklamy se Smrčky. Zanotovat si můžete na skladbu Nightwork – Vojta Dyk, František Soukup a Jakub Prachař nazpívali tři zajíce na hit Nightwork „Tepláky“. Pod kampaní je podepsaný režisér Patrick Boivin.

Originální píseň ke spotu Vodafone: Veselé Velikonoce s Nightwork (zpívající zajíci) [+]
Vodafone – ringtone
Pro zobrazení odkazu musíte být přihlášeni! [Přihlásit] [Registrovat]

Od Vodafonu zjevná snaha odlišit se od klasických vánočních reklam, které na nás teď budou útočit ze všech stran. To vše v rámci claimu „S námi můžete být o krok napřed“. Celkově nás čeká pět různých velikonočních, nebo spíš vánočních(?) spotů. Jenom jestli to s tím načasováním u Vodafonu tak trochu nepřepískli. Většina lidí má Velikonoce na jaře….

Rozjedu nášleh hustší než
squash, s pomlázkou v tlapce
jsem švihák, nu což?
Hody hody doprovody,
zas už bují jara plody
Dopřej sobě rozkoše,
vajca dej si do koše
S vejslužkou já jsem
zaječí bonviván,
s ní můžu přísně zářit,
být Velikonoc pán.

Další informace na webu www.vodafone.cz/velikonoce/, odkud vybíráme:

Letos vám nadělíme internet v mobilu, abyste byli taky o krok napřed. Ti, kteří ho nemají, si jej můžou od pátku do neděle zdarma vyzkoušet a ti, kteří net již mají, budou mít zvýšený FUP limit na dvojnásobek po celý měsíc. Navíc si budete moci stahovat každý den prima aplikaci jako dárek. A jako každý rok nebudou chybět super telefony s balíčky za skvělé ceny.
[zdroj:  www.vodafone.cz/velikonoce/]