Vodafone: Země, měsíc a slunce patří k sobě

Vodafone: Země, měsíc a slunce patří k sobě

Publikováno: 20. února 2011
Štítky: , ,

Vodafone už před nějakým časem spustil novou animovanou kampaň zaměřenou na mobilní internet. Použitý slogan „Některé věci patří prostě k sobě“ dokreslují ve spotu postavičky země, slunce a měsíce. Jednoduché a snad i výstižné. Důvodem proč se reklama Vodafone zatím neobjevila na našem webu bylo především očekávání, jestli se náhodou nedočkáme nějakého rozvedení myšlenky. Zatím se tak bohužel nestalo, a tak je nejvyšší čas pro uveřejnění.

Zase ty? Co kolem mě pořád kroužíš?
Víš, něco mě k tobě strašně přitahuje. Ale co tu dělá tenhle?
Ten patří taky k nám!

Některé věci patří prostě k sobě.

Po kampani se smrčky Vodafone zůstal u animované podoby vytvořené tentokrát londýnským studiem Yum Yum. Místo známých hlasů (u smrčků to byli Jiří Macháček a Pavel Liška) vsadil na neznáme a i to bude jeden z důvodů, proč reklama na mobilní internet zůstává zatím za očekáváním, a není tak široce kladně přijímána jako zmíněné předvánoční smrčky.

Buďte jednoduše online.

Kampani země, měsíc, slunce budeme muset zřejmě dát ještě nějaký čas, aby ukázala kam směřuje a jestli bude mít nějaký další level. Současnému spotu chybí přes dobré zpracování pointa, gag, který povyšoval předcházející kampaně.